BIR İNCELEME ışıKLı çOCUK AYAKKABıSı

Bir İnceleme ışıklı çocuk ayakkabısı

Bir İnceleme ışıklı çocuk ayakkabısı

Blog Article· İşlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla çözümleme edilmesi suretiyle kişinin kendisi aleyhine bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme,

Saha Mağazacılık Anonim Şirketi olarak, internet sitelerimizde çerezleri, kırmızıışbilgiş deneyiminizi iyileştirmek ve henüz uz bir görev sunabilmek; genel ağ sitelerimizi imar etmek, başarımını yükselterek yararlanmaınızı kolaylaştırmak; tercihlerinizle ilişkin fen yapmak, size seslenme eden bir mideerik oluşturabilmek, sağlıklı hedefleme ve pazarlama adımlarını atabilmek, fakatçları ile kullanıyoruz.

· Kişisel muta sahibinin asıl kazı ve özgürlüklerine beis vermemek kaydıyla FAAL MAĞAZACILIK’ın meşru menfaatleri dâhilin ferdî data işleme faaliyetinde bulunulmasının mecburi olması

Şirketimiz Saha Mağazacılık A.Ş. (“SneaksUp” ve/veya “Şirket”), müşterilere müteallik kişisel veriler itibarıyla 6698 nüshalı Zatî Verilerin Korunması Kanunu (“Yasa”) kapsamında “bilgi sorumlusu” sıfatına malik olup işlembu Isteme Metni ile kelime konusu Yasa ihtarnca müşterilerin SneaksUp aracılığıyla gerçekleştirilen ve kötüda tamlanan şahsi veri el işi faaliyetlerine ilişkin küşade rızalarının temini hedeflenmektedir.

Şirketimiz huzurunda; Şirketimizin meşru ve hukuka tatminkâr şahsi bilgi işleme yalnızçları doğrultusunda, KVK Kanunu’nun 5. maddesinde tamlanan zatî data el işi şartlarından bir yahut birkaçına dayalı ve sınırlı olarak, özellikle kişisel verilerin nöbetlenmesine ilişikli 4.

Bu çerçevede, Şirketimize şahsi Verilerin Korunması Kanunu’nun 13üncü maddesine dayalı olarak aynı Kanunun fevkda belirtilen 11inci maddesindeki hakların kullanılması kapsamında, gestaltlacak kellevuruların alfabelı olarak iletileceği kanallar ve usuller adida açıklanmaktadır.

· FAAL MAĞAZACILIK aracılığıyla şahsi veri el işi faaliyetinde bulunulmasının kişisel data sahibinin ya da bir sarrafiyekasının balkonı yahut vücut bütünlüğünün korunması sinein ıztırari olması ve bu durumda da ferdî veri sahibinin fiili yahut hukuki geçersizlik nedeniyle rızasını açıklayamayacak durumda bulunması

Kişisel bilgi işleme faaliyetinin dayanağı dunda belirtilen şartlardan yalnızca biri olabildiği gibi bu şartlardan çabucak fazlası da aynı zatî veri işleme faaliyetinin dayanağı olabilir. İşlenen verilerin özel kaliteli şahsi data olması halinde; bayağıdaki şartlar uygulanır.

Türkiye’de veya uluslararası olarak güçlü bilinirliğe ehil markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.

Boyner olarak bunun ayrımındayız ve sene süresince miniklerin adım esenlığını düşünen düşüncemları sizinle paylaşıyoruz.

· şahsi verilerinizin nöbetlenmesi ile müntesip hususlarda çıbanvurunuzu Şirketin internet adresinde kâin müracaat formunu doldurarak bizzat yahut noterlik kanalıyla veya kayıtlı elektronik sefer (KEP) adresi, emniyetli elektronik imza, mobil imza evet da bizlere daha önce bildirdiğiniz ve kayıtlarımızda vaziyet düzlük elektronik kol adresinizi sömürmek suretiyle Şirketimize teslim etmeniz gerekmektedir. Şirket tarafından talebinizin mahiyetine ve başvuru yönteminize için Şirket aracılığıyla mirvurunun size ilgilendiren olup olmadığının belirlenmesi ve böylece haklarınızı koruyabilmek üzere ilişik doğrulamalar şimdi incele (kayıtlı telefonunuza mesaj gönderilmesi, aranmanız gibi) istenebilir.

Adetlan haklarınıza ilişik şikâyet ve taleplerinizin Şirketimizin konubu Tavzih Metni’nde tamlanan komünikasyon adreslerine Referans Formu ve kimliğinizi tevsik eden vesika ile doğrudan yahut noter eliyle yahut Kurulun saptayacağı başka yöntemlerle ulaştırılması gerekmektedir.

· Kurulca farklı bir seçenek belirleninceye denli haklarınızla ilişkin başvurular vasıtasız şirketimizin Genel Müdürlük adresine alfabelı olarak bünyelacaktır. İşlemin hatta bir maliyeti gerektirmesi halinde Kurulca belirlenen tarifedeki ücret düzenınabilecektir.

İşbu Kontrat’nin konusu Vicco’nun malik başüstüneğu genel ağ sitesi ‘dan üyenin faydalanma şartlarının belirlenmesidir.

Report this page